Pozíció részletek

SAP szolgáltatásfelelős, Győr

Standszám:
A26
Informatikai Maximum 1 év tapasztalat2-3 év tapasztalat angolnémet
Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör
Szervezeti egységünkben a győri telephely nem közvetlenül termeléssel és logisztikával foglalkozó SAP moduljainak felügyeletével/üzemeltetésével foglalkozunk, ahova új kollégánkat keressük.
Mindennapi munkánk a konszern legnagyobb és legkomplexebb SAP rendszerének illetve kapcsolódó rendszereinek felügyeletét/üzemeltetését jelenti, melynek elengedhetetlen része a proaktív rendszerfelügyelet, zavarelhárítás, és aktív kapcsolattartás a felhasználókkal és a szerződött partnerekkel.
Következő feladatok várnak Önre
Az Audi Hungaria vállalatirányítási folyamatait támogató SAP rendszerek/applikációk felügyelete:
Zavarok elhárításának, megelőzésének és szolgáltatáskérések teljesítésének koordinálása
A megállapodott ügyfélkövetelmények teljesítésének biztosítása
Kapcsolattartás a megbízóval, ügyfelekkel és a szolgáltatásban résztvevő partnerekkel
IT projektek támogatása, megoldások átvétele üzemeltetésre
Rendszereket érintő változtatások végrehajtásának aktív támogatása
Tudásmenedzsment, dokumentálás

Ön az ideális jelölt, ha

Egyetemi vagy főiskolai gazdasági/informatikai/műszaki végzettséggel rendelkezik
Tárgyalóképes, aktív német nyelvtudása van, angol nyelvtudás előny
SAP üzemeltetői tapasztalattal rendelkezik
SAP magasfokú felhasználói ismerettel bír (FI / CO / HR)
Vállalja készenlét ellátását és munkavégzést rendkívüli szolgáltatási időszakokban
Előnyt jelent:
Tapasztalat SAP rendszeraudittal kapcsolatban
ITIL módszertan ismerete
IT üzemeltetés területen szerzett tapasztalat
Személyes tulajdonságok:
Ügyfél- és folyamatorientált szemléletmód
Probléma felismerő és megoldó készség
Megbízhatóság, stressztűrés, terhelhetőség
Jó kommunikációs készség
Rugalmasság
Képesség csapatmunkára és önálló munkavégzésre
Analitikus gondolkodásmód, kezdeményező készség