Pozíció részletek

Gyakornok – Felfutásmanagement – Projektasszisztens

Standszám:
A26
Pénzügy, Számvitel, Logisztika Diákmunka, szakmai gyakorlatMaximum 1 év tapasztalat angolnémet
Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör
Felfutásirányítás szakterületünk az Audi Hungaria járműgyártásán belül az új járműprojektek felfuttatásáért felel. Fő feladatunk a sikeres járműprojektek szériabevezetések támogatása és lefutása. A mindennapokban ez azt jelenti, hogy tevékenységünk egyfajta összekötő kapocs a termelő és támogató területek között. Ez az összekötő kapocs nemzetközi szinten van jelen mindennapi életünkben, biztosítva a transzparens információáramlást az egyes felfutási fázisban lévő járműprojektek kapcsán.

Ön az ideális jelölt, ha
  • Műszaki vagy gazdasági főiskolai (BSc / BA) vagy egyetemi (MSc / MA) tanulmányokat folytat, nappali tagozatos aktív hallgatói jogviszonnyal rendelkezik
  • Minimum 6 hónap szakmai gyakorlati időt tud eltölteni
  • Legalább heti 3-4 munkanapot tud vállalni
  • Németnyelv-tudása magabiztos középfokú, német nyelvű kapcsolattartás nem okoz gondot
  • Felhasználói szintű MS-Office ismeretekkel rendelkezik
  • Makró ismeretek előnyt jelent
  • Képes önálló, strukturált, felelősségteljes munkavégzésre
  • Nyitott személyiség, aki érdeklődik a projektvilág iránt
Amit kínálunk
Egy jól kiválasztott gyakornoki hely akár egy egész karriert megalapozhat. Szakmai fejlődés, képzések, nyelvtanulás, izgalmas feladatok – ezek várnak az Audi Hungaria gyakornokaira! Emellett teljesítményhez igazodó bérezést, diplomamunka-írási lehetőséget biztosítunk, továbbá támogatjuk a kollégiumi elhelyezést is. Az Audi Adventure gyakornoki program célja, hogy a hallgató tanulmányai alatt valódi szakmai tapasztalatra tehessen szert, és felkészült munkavállalóként léphessen majd ki a munkaerőpiacra.