Gyakornok a forgattyúsház megmunkálás területén - Atmoszferikus plazmaszórás

Standszám:
A26
Mérnöki, műszaki Diákmunka, szakmai gyakorlatMaximum 1 év tapasztalat angolnémet
Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör
Az R4 Otto EA211 mechanikus megmunkálása a gyár egyik legnagyobb és leginnovatívabb megmunkálási területe. Ezen belül a forgattyúsház megmunkálás APS (atmoszférikus plazmaszórás) területére keresünk gyakornokot.
Fő feladatunk a APS bevonat minőségi kialakítása, ill. az analízisek követése és összefoglalása, gépkarbantartási és gépüzemeltetési tevékenységek, folyamatfejlesztés. Ezen keresztül a gyakornokok széles spektrumú betekintést és tapasztalatot szerezhetnek az Audi Hungaria gyártási területébe.

Ön az ideális jelölt, ha
  • BSc vagy MSc tanulmányokat folytat gépészmérnök, járműmérnök, villamosmérnök, mechatronikai - vagy anyagmérnök szakon
  • Aktív, nappali tagozatos hallgatói jogviszonya van
  • Legalább egy év szakmai gyakorlati időt vállalni tud heti 3 napban
  • Német vagy Angol nyelvtudás előny
  • Számítógépes ismeretei (MS Office) legalább felhasználói szintűek
  • Munkavégzése felelősségteljes, önálló, precíz
  • Képes csapatban dolgozni
  • Terhelhetőség, és komplex gondolkodásmód jellemzi
  • B kategóriás jogosítvány
  • Kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a pályázat mellékleteként!
Amit kínálunk
Egy jól kiválasztott gyakornoki hely akár egy egész karriert megalapozhat. Szakmai fejlődés, képzések, nyelvtanulás, izgalmas feladatok – ezek várnak az Audi Hungaria gyakornokaira! Emellett teljesítményhez igazodó bérezést, diplomamunka-írási lehetőséget biztosítunk, továbbá támogatjuk a kollégiumi elhelyezést is. Az Audi Adventure gyakornoki program célja, hogy a hallgató tanulmányai alatt valódi szakmai tapasztalatra tehessen szert, és felkészült munkavállalóként léphessen majd ki a munkaerőpiacra. A program sikerét bizonyítja, hogy gyakornokaink közül évente körülbelül százan munkatársi lehetőséget kapnak vállalatunknál.