Pozíció részletek

Gyakornok - IT - Alkalmazás üzemeltetés

Standszám:
A26
Pénzügy, Számvitel, Logisztika Diákmunka, szakmai gyakorlatMaximum 1 év tapasztalat angolnémet
Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör
Az Audi Hungaria Információmenedzsment területe felelős a vállalat valamennyi szakterületén lebonyolódó üzleti
folyamatainak megbízható és minőségi működésének biztosításáért. Ennek érdekében munkatársaink nap, mint nap a
legmodernebb technológiák segítségével támogatják ügyfeleinket feladataik elvégzésében a minőségi szolgáltatások
és kiváló csapatmunka jegyében. Kitartóan törekszünk az aktuális megoldások optimalizálására és szolgáltatásaink
folyamatos javítására ügyfeleink számára.
Az Audi Hungaria IT szervezetének szerves részét képezi az IT Shared Service Center terület. Elsődlegesen az Audi AG
megbízásából végzünk informatikai tevékenységeket, melyeket esetenként kiegészíthetnek a VW Konszern
telephelyei vagy más márkacsoportok által megfogalmazott szolgáltatási megbízások is. Az elsQ szerviz 2006-os
indulása óta a terület jelentősége egyre nőtt: napjainkban körülbelül 100 fős csapatunk több mint 20 különböző
szolgáltatást nyújt a konszern több mint 50 telephelyének. Tevékenységi körünk az IT Security-től SAP- ill. egyéb
termelési alkalmazások üzemeltetésén át az IT4IT témakörig terjed.
A terület, ahova gyakornok munkatársunkat keressük, üzemelteti az VW Konszern Ticketing rendszerét, a HP Service Manager-t.

Ön az ideális jelölt, ha
  • Bsc vagy Msc tanulmányokat folytat mérnök-informatikus szakon
  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkezik
  • Legalább 1 év szakmai gyakorlati időt vállalni tud heti 3 napban
  • Német nyelvtudása legalább alapfokú
  • Terhelhetőség, stressztűrés és minőségorientáltság jellemzi
  • Jól kommunikál
  • Rugalmas személyiség, képes a csapatmunkára
  • ITIL alapismeret előnyt jelent
  • Kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a pályázat mellékleteként!
Amit kínálunk
Egy jól kiválasztott gyakornoki hely akár egy egész karriert megalapozhat. Szakmai fejlődés, képzések, nyelvtanulás, izgalmas feladatok – ezek várnak az Audi Hungaria gyakornokaira! Emellett teljesítményhez igazodó bérezést, diplomamunka-írási lehetőséget biztosítunk, továbbá támogatjuk a kollégiumi elhelyezést is. Az Audi Adventure gyakornoki program célja, hogy a hallgató tanulmányai alatt valódi szakmai tapasztalatra tehessen szert, és felkészült munkavállalóként léphessen majd ki a munkaerőpiacra. A program sikerét bizonyítja, hogy gyakornokaink közül évente körülbelül százan munkatársi lehetőséget kapnak vállalatunknál.