Pozíció részletek

Gyakornok – Értékelemző csapat támogatása

Standszám:
A26
Pénzügy, Számvitel, Logisztika Diákmunka, szakmai gyakorlatMaximum 1 év tapasztalat angolnémet
Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör
Területünk a vállalat beszerzési tevékenységének szerves részeként egy projekt korai fázisában, műszaki, gyártástechnológiai és költségelemző kompetenciák segítségével támogatja a beszerző kollégák tevékenységét. Az AUDI HUNGARIA Zrt. szériabeszerzési munkatársai rendkívül színes termékportfólióért felelnek: a járműalkatrészek teljes palettája – anyagcsoportokra felosztva- tartozik felelősségi körükbe. Szorosan együttműködünk a Volkswagen konszern további márkáinak szériabeszerzésével, napi kapcsolatban vagyunk a németországi Fejlesztőközponttal és Minőségbiztosítással, valamint további szakterületekkel.
A területen dolgozó mérnök kollégák támogatására keressük gyakornok kollégánkat, akit érdekel mit rejt magában egy nagy volumenű projekt, bátran nyit idegenek felé, magabiztosan kommunikál és szívesen dolgozik önállóan.

Ön az ideális jelölt, ha
  • BSc vagy MSc tanulmányokat folytat műszaki mérnöki szakon (pl. Mechatronika, Villamosmérnök)
  • Aktív, nappali tagozatos hallgatói jogviszonya van
  • Legalább 1 év szakmai gyakorlati időt vállalni tud heti 3 napban
  • Német és vagy Angol nyelvtudása legalább középfokú
  • MS Office programokat felhasználói szinten ismeri
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel (MS Office - Excel, PowerPoint) rendelkezik
  • Magasfokú önálló munkavégzési hajlandóság jellemzi
  • Nyitott, dinamikus személyiség
  • Szélekörű technikai érdeklődéssel rendelkezik
  • Könnyen teremt kapcsolatot, magabiztosan kommunikál
  • Kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a pályázat mellékleteként!
Amit kínálunk
Egy jól kiválasztott gyakornoki hely akár egy egész karriert megalapozhat. Szakmai fejlődés, képzések, nyelvtanulás, izgalmas feladatok – ezek várnak az Audi Hungaria gyakornokaira! Emellett teljesítményhez igazodó bérezést, diplomamunka-írási lehetőséget biztosítunk, továbbá támogatjuk a kollégiumi elhelyezést is. Az Audi Adventure gyakornoki program célja, hogy a hallgató tanulmányai alatt valódi szakmai tapasztalatra tehessen szert, és felkészült munkavállalóként léphessen majd ki a munkaerőpiacra.