Gyakornok – Menetdinamikai szimuláció járműhajtás-fejlesztés területén

Standszám:
A26
Mérnöki, műszaki Diákmunka, szakmai gyakorlatMaximum 1 év tapasztalat angolnémet
Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör
A járműhajtás-fejlesztés szimulációs csapatának feladata a konvencionális és alternatív hajtások komponenseinek és moduljainak fejlesztése különböző numerikus számítások alkalmazásával.
Következő feladatok várnak Önre
  • Aktív részvétel a jövő hajtásláncainak fejlesztésében és meglévő hajtásláncok szimulációinak támogatásában
  • Konvencionális és alternatív hajtások rendszer szintű modellezése 1D számítási eljárással
  • Különböző járművek menetdinamikai tulajdonságainak vizsgálata
  • Számítási metódusok, kiértékelő eljárások kidolgozása
Ön az ideális jelölt, ha
  • Mérnöki vagy természettudományi szakon tanul BSc vagy MSc képzésen
  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkezik
  • Minimum heti 3 nap jelenlétet és minimum két félév gyakorlati időt vállalni tud
  • Alapos ismeretei vannak a motortechnika és szimuláció területén
  • A következő szoftverek valamelyikének ismerete előnyt jelent: Matlab/Simulink, Python/C++ nyelvek ismerete
  • Német és / vagy angol nyelvtudás előnyt jelent
  • Analitikus és komplex gondolkodásmód jellemzi
Amit kínálunk
Egy jól kiválasztott gyakornoki hely akár egy egész karriert megalapozhat. Szakmai fejlődés, képzések, nyelvtanulás, izgalmas feladatok – ezek várnak az Audi Hungaria gyakornokaira! Emellett teljesítményhez igazodó bérezést, diplomamunka-írási lehetőséget biztosítunk, továbbá támogatjuk a kollégiumi elhelyezést is. Az Audi Adventure gyakornoki program célja, hogy a hallgató tanulmányai alatt valódi szakmai tapasztalatra tehessen szert, és felkészült munkavállalóként léphessen majd ki a munkaerőpiacra.