IT szolgáltatásfelelős - Szoftverfejlesztési koordinátor, rendszerszervező

Standszám:
A26
Informatikai Maximum 1 év tapasztalat angolnémet
Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör
Az informatikai terület innovatív IT rendszereket, szoftver alkalmazásokat tervez, állít elő és üzemeltet. Az új alkalmazások tervezéséhez és realizáláshoz keresünk tapasztalt és elhivatott informatikust a fejlesztői csapatunk megerősítéséhez.
Következő feladatok várnak Önre

Szoftverfejlesztési előírások létrehozása és betartásának ellenőrzése
Fejlesztési megbízások készítése
Részvétel fejlesztő és üzemeltető partnerek kiválasztásában és szolgáltatási szerződések kialakításában
Kapcsolattartás fejlesztő és üzemeltető partnerekkel
Együttműködés az IT társterületeivel
Fejlesztési megbízások átvétele
Tesztelés támogatása
Szoftverfejlesztések minőségbiztosítási vizsgálata
Fejlesztések és fejlesztő partnerek értékelése
Részvétel az IT fejlesztési folyamatának a folyamatos javításában
Riportok, beszámolók, értékelések készítése
Tudásmenedzsment, dokumentálás

Ön az ideális jelölt, ha

Egyetemi vagy főiskolai szakirányú végzettséggel rendelkezik
Üzleti elemző (BA), rendszerszervezői tapasztalata van
Tárgyalóképes angol nyelvtudással rendelkezik (írásban és szóban, napi kapcsolattartás az ügyfelekkel)
Önálló feladatmegoldásra képes, de szívesen dolgozik csapatban is
Folyamatorientált szemléletmód, ügyfélcentrikusság jellemzi
Kiváló problémafelismerő- és megoldó készség, illetve proaktivitás jellemző Önre
Analitikus gondolkodásmódú
Kiválóan képes kommunikálni
Előnyt jelent:
Német nyelvtudás
Linux környezetek ismerete
Nagy vállalati környezetben szerzett munkatapasztalat
Scriptelési ismeretek pl.: Windows PowerShell, Bash, Angular, Node JS, konténer technológiák
Adatbázisok ismerete pl.: MSSQL, Oracle
Enterprise Architect, SonarQube, TFS (Azure DevOps Server), JIRA, Confluence ismeret
Agilis és vízesés projektmódszertanok ismerete
ITIL v3 vagy v4 módszertanok ismeretek