Pozíció részletek

Gyakornok - Operatív logisztika

Standszám:
A26
Pénzügy, Számvitel, Logisztika Diákmunka, szakmai gyakorlatMaximum 1 év tapasztalat angolnémet
Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör
Szakterületünk az Audi Hungaria járműgyártásának inhouse anyagellátásáért felel. Az operatív anyagellátási folyamatok üzemeltetése, folyamatos fejlesztésése egy komplex, sokoldalú és naponta új kihívást jelentő feladat, melyben gyakornok kollégáink is aktív szerepet vállalnak.

Ön az ideális jelölt, ha
  • (Főiskolai (BSc / BA) vagy egytemi (MSc / MA) tanulmányokat folytat logisztikai mérnök, műszaki menedzser vagy közlekedésmérnök szakon, nappali tagozatos aktív hallgatói jogviszonnyal rendelkezik)
  • Minimum 6 hónap szakmai gyakorlati időt tud eltölteni
  • Legalább heti 3-4 munkanapot tud vállalni
  • Német- vagy angol alapfokú nyelvtudás előnyt jelent
  • Felhasználói szintű MS-Office ismeretekkel rendelkezik
  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete előnyt jelent
  • Képes csapatmunka mellett önálló, strukturált, proaktív, felelősségteljes munkavégzésre
Amit kínálunk
Egy jól kiválasztott gyakornoki hely akár egy egész karriert megalapozhat. Szakmai fejlődés, képzések, nyelvtanulás, izgalmas feladatok – ezek várnak az Audi Hungaria gyakornokaira! Emellett teljesítményhez igazodó bérezést, diplomamunka-írási lehetőséget biztosítunk, továbbá támogatjuk a kollégiumi elhelyezést is. Az Audi Adventure gyakornoki program célja, hogy a hallgató tanulmányai alatt valódi szakmai tapasztalatra tehessen szert, és felkészült munkavállalóként léphessen majd ki a munkaerőpiacra.