Pozíció részletek

Gyakornok - Villamos Járműhajtások tesztelése

Standszám:
A26
Mérnöki, műszaki Diákmunka, szakmai gyakorlatMaximum 1 év tapasztalat angolnémet
Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör
Volna kedve egy fiatalos, de tapasztalt csapatban dolgozni az egyetem mellett, és tovább mélyíteni tudását, valamint megismerni egy multinacionális környezetet? Akkor jöjjön hozzánk gyakornoknak az AUDI Hungaria villamos hajtásokkal foglalkozó szakterületére! Dolgozzon velünk a jövő innovációján, a tisztán elektromos autók hajtásain! Nálunk megismerheti a különböző járműhajtási célra fejlesztett villamos gépeket, valamint üzemeltetésük és tesztelésük módjait. Lehetősége lesz betekintést nyerni, hogy milyen lépésekből áll, amíg egy ötlet kézzel fogható valósággá válik.

Ön az ideális jelölt, ha
  • Villamosmérnök tanulmányokat folytat (legalább lezárt negyedik félév BSc-n vagy MSc tanulmányok)
  • Legalább 4 munkanapot vállalni tud két összefüggő szemeszteren át
  • Jó kommunikációs készség és önálló munkavégzés jellemzi
  • Német vagy angol középfokú nyelvismerettel rendelkezik; hajlandó a német nyelv tanulására és használatára
  • Legalább alapszinten ismeri a villamos gépek felépítését és működését
  • Informatikai alapismeretekkel rendelkezik (számrendszerek, számítógép-hálózatok, hálózati kommunikációs protokollok)
  • Jártas az MS Office népszerűbb programjaiban (Word, Excel, PowerPoint)
Előnyt jelent:
  • Matlab, Simulink szoftver ismeret
  • Algoritmikus gondolkodás
  • Programozói ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
Amit kínálunk
Egy jól kiválasztott gyakornoki hely akár egy egész karriert megalapozhat. Szakmai fejlődés, képzések, nyelvtanulás, izgalmas feladatok – ezek várnak az Audi Hungaria gyakornokaira! Emellett teljesítményhez igazodó bérezést, diplomamunka-írási lehetőséget biztosítunk, továbbá támogatjuk a kollégiumi elhelyezést is, Budapestről pedig közvetlen shuttle buszjáratot biztosítunk a bejáráshoz. Az Audi Adventure gyakornoki program célja, hogy a hallgató tanulmányai alatt valódi szakmai tapasztalatra tehessen szert, és felkészült munkavállalóként léphessen majd ki a munkaerőpiacra.
Az Audi Hungaria azonos esélyt kínál mindenkinek. Aktívan támogatjuk a sokféleséget, a befogadást, és olyan környezetet teremtünk, ami minden egyes személy egyéniségét támogatja.