Gyakornok - fékpadi kísérletek támogatása - soros Otto motorok

Standszám:
A26
Mérnöki, műszaki Diákmunka, szakmai gyakorlatMaximum 1 év tapasztalat angolnémet
Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör
A motorfejlesztés területére keresünk gyakornokot a fejlesztői kísérleti mérnökcsapat támogatására. Itt alkalma lehet megismerni az Audi négy- és öthengeres benzinmotorjait, illetve a munkánkba bekapcsolódva foglalkozni a jelenlegi sorozatgyártással és a jövőbeni megoldásokkal. Ezáltal betekintést kaphat a belsőégésű motorokban rejlő további potenciálokba és az emissziócsökkentés lehetséges technológiáiba.

Ön az ideális jelölt, ha
  • BSc vagy MSc tanulmányokat folytat gépészmérnök, járműmérnök vagy mechatronikai mérnök szakon
  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszonya van
  • Legalább 12 hónap szakmai gyakorlati időt vállalni tud, optimális esetben heti 4 munkanapban
  • Magabiztos a fellépése, képes az önálló munkavégzésre, saját feladatai priorizált végrehajtására
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretei vannak (MS Office), motordiagnosztikai célszoftverek ismerete előnyt jelent
  • Megalapozott szakmai ismeretei vannak belsőégésű motorokkal kapcsolatban
  • Német nyelvtudás előnyt jelent
  • Gépjárműhajtásokkal kapcsolatos tapasztalat előnyt jelent
Amit kínálunk
Egy jól kiválasztott gyakornoki hely akár egy egész karriert megalapozhat. Szakmai fejlődés, képzések, nyelvtanulás, izgalmas feladatok – ezek várnak az Audi Hungaria gyakornokaira! Emellett teljesítményhez igazodó bérezést, diplomamunka-írási lehetőséget biztosítunk, továbbá támogatjuk a kollégiumi elhelyezést is. Az Audi Adventure gyakornoki program célja, hogy a hallgató tanulmányai alatt valódi szakmai tapasztalatra tehessen szert, és felkészült munkavállalóként léphessen majd ki a munkaerőpiacra.