Pozíció részletek

Projektvezető - IT Infrastruktúra területen

Standszám:
A26
Informatikai 2-3 év tapasztalat angolnémet
Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör
Projektvezető IT Infrastruktúra területen új IT szolgáltatások kiépítésére, illetve már működő IT szolgáltatások továbbfejlesztésére kiterjedő projektek koordinálásáért felelős a Solution Center Infrastructure/End User Computing területen.
Az IT infrastruktúra projektek szerves részét képezik a napjainkban zajló technológiai megújulásnak mindamellett, hogy termelési folyamatainkat támogató infrastrukturális komponensek megbízható működését folyamatosan biztosítanunk kell.
Legyen Ön is csapatunk tagja!
A területről készített bemutatkozó videó itt elérhető: https://youtu.be/Mhcn8_vh6uE
Következő feladatok várnak Önre

IT infrastruktúra fejlesztési/bevezetési projektek vezetése az igényfelméréstől egészen az éles üzemi bevezetésig
Szoros együttműködés az igénylő szakterületekkel a projektek tervezésében és lebonyolításában
Projekt ütem- és pénzügyi tervének kialakítása valamint követése
Külső és belső IT erőforrás-menedzsment
A projektben felmerülő kockázatok, akadályok és változások kezelése
Rendszeres státuszjelentés a vezetés irányába a projektekről

Ön az ideális jelölt, ha

Felsőfokú végzettséggel rendelkezik
Legalább 3 év releváns munkatapasztalata van multinacionális vállalati környezetben
Tárgyalóképes német és/vagy angol nyelvtudással rendelkezik
Elismert projektmenedzsment képesítéssel (pl. IPMA, PMI vagy PRINCE2) és/vagy VW Konszern projektvezetői tapasztalattal rendelkezik
IT projektek vezetésében minimum 2 év tapasztalata van
ITIL naprakész ismeretével és/vagy IT rendszerüzemeltetési tapasztalattal rendelkezik
Projektportfólió-menedzsmentben jártas
IT infrastruktúra komponensek ismeretével rendelkezik
KPI, üzemeltetési és szerződéses mutatószámok ismeretével rendelkezik
Dokumentáció készítési gyakorlata van
Gyakorlati ismeretekkel rendelkezik projekt riporting eszközök terén
Kiváló kommunikációs és prezentációs készségei vannak idegen nyelven is
Önállóság, kezdeményezőkészség, rugalmasság és ügyfélorientált szemléletmód jellemzi Önt
Pontos, precíz munkavégzésre képes
Kiváló problémafelismerő- és megoldó készség és analitikus gondolkodás jellemzi
Megbízható, jól tűri a stresszt