Pozíció részletek

ATM hálózatot üzemeltető munkatárs

Standszám:
B49
Informatikai Maximum 1 év tapasztalat2-3 év tapasztalat magyarangol
Description

Munkatársat keresünk bővülő ATM hálózatunk központi támogatásához

Feladatok
  • ATM (bankjegykiadó automata) hálózat üzemetetésével kapcsolatos feladatok ellátása
  • Beszállítók kezelése, irányítása, rendelkezésre állások számítása, ellenőrzése
  • Pénzügyi elszámolások, eltérések kezelése
  • Reklamációk nyilvántartása, a bejelentések kivizsgálása
  • Nyilvántartások kezelése, dokumentáció, statisztikák készítése
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel, incidenskezelés koordinálása
  • Új projektek bevezetésének támogatása
  • 8 órás munkaidő, beosztás előre egyeztetett munkarend szerint - on-call ügyelet heti rotációban

Requirements
  • Magabiztos angol nyelvtudás (regionális kapcsolattartás házon belül és kívül)
  • Elemzőkészség, csapatmunka
  • Pontosság, nyitottság, gyorsaság és gyors tanulási képesség
  • Magyar nyelv ismerete
  • Jó kommunikációs készség
  • Banki tapasztalat, bankkártya kezelésben, adminisztrációban jártasság előny
Benefits
  • Nemzetközi környezet
  • Szakmai fejlődés
  • Lelkes csapat
  • Versenyképes csomag
  • Hibrid munkavégzés