Pozíció részletek

Németül beszélő Könyvelő / Buchhalter-in

Standszám:
B49
Pénzügy, Számvitel, LogisztikaElsősorban nyelvtudást igénylő állások 2-3 év tapasztalat4-7 év tapasztalatMinimum 8 év tapasztalat angolnémet
Feladatok:
  • Teljes körű könyvelés; főkönyvi könyvelés, bejövő és kimenő számlák rögzítése, készítése és könyvelése, költségelszámolások könyvelése;
  • Tárgyi eszközök könyvelése, aktiválása, értékcsökkenés elszámolása, kivezetése;
  • Havi és éves záráshoz kapcsolódó feladatok elvégzése;
  • Házipénztár működtetése és a pénztári tranzakciók könyvelése;
  • Kapcsolattartás a bankokkal: elektronikus átutalások kezdeményezése, bankkivonatok egyeztetése, banki tranzakciók könyvelése;
  • Adóbevallások készítése és közreműködés az adóellenőrzések sikeres lebonyolításában.

Elvárások:
  • Pénzügyi/számviteli/közgazdasági főiskolai vagy egyetemi végzettség; vagy
  • Regisztrált mérlegképes könyvelői képesítés;
  • Teljes körű könyvelői gyakorlat vállalati környezetben legalább 3-5 év tapasztalattal;
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete;
  • Folyékony, aktív német nyelvtudás a napi munkához (banki kapcsolattartás stb.); kommunikációs szintű angol preferált az egyéb céges kommunikáció értéséhez és a rendszerek használatához
  • Önálló munkavégzésre való képesség;
  • Precizitás, pontosság; terhelhetőség; megbízhatóság;
  • Jó kommunikációs készség.

Előny:

  • A fentinél erősebb angol nyelvtudás
  • German GAAP ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag;
  • Fiatal dinamikus csapat;
  • Hibrid munkavégzés (iroda és home office);
  • Nemzetközi munkakörnyezet, karrierlehetőség fintech területen