Junior Transfer Pricing Specialist / Transzferár Specialista

Standszám:
B49
Pénzügy, Számvitel, Logisztika Maximum 1 év tapasztalat2-3 év tapasztalat4-7 év tapasztalat magyarangol
A pozíció leírása:
A transzferár specialista közvetlenül az amerikai anyavállalat vállalati adó divíziója alatt dolgozik, egy nemzetközi csapat tagjaként, amelyben tényleg a világ minden tájáról található kolléga. A tevékenységi körbe tartoznak a házon belüli transzferár kutatások, dokumentáció, árazási modellek, csoporton belüli szerződések és sok más feladat nemzetközi szintű ellátása (58 országra).

Az ideális jelölt 1-3 év tapasztalattal rendelkezik a transzferárazás területén, de pályakezdőket vagy hasonló (adó, pénzügyi, kontolling, treasury) területen tapasztalatot szerzett jelentkezőkkel is szívesen beszélgetünk. A pozíció pontos elnevezése és a feladatkörök a jelentkező tapasztalata alapján lesznek meghatározva.

Az új kolléga napi szinten két másik budapesti transzferáras kollégával és az adócsapat külföldön (elsődlegesen Ausztrália, Amerika, Spanyolország, stb.) dolgozó tagjaival, és a nemzetközi pénzügyi/kontrolling csapatokkal kell, hogy napi szinten szorosan együttműködjön.

Elvárások:
  • Szakirányú felsőfokú végzettség (közgadaságtan, pénzügy, könyvelés vagy jog)
  • 1-3 év releváns munkatapasztalat (lehetőleg transzferár, de hasonló területek megfontolandók)
  • Erős MS Excel felhasználói tudás és analitikus gondolkodásmód
  • Magas szintű angol tudás
  • Önálló munkára, kreativitásra való képesség
Benefits
  • Versenyképes fizetés
  • Komplex nemzetközi munkakörnyezet
  • Egyedülálló szakmai fejlődési lehetőség
  • Hibrid munkavégzés