Logisztikai tervező - Eszköztervező, Járműgyártás - Határozott idejű szerződéssel (2 év)

Standszám:
A26
Mérnöki, műszaki Maximum 1 év tapasztalat angolnémet
Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör
Az új munkatárs meghatározó feladata lesz, hogy az Audi és testvérmárkáink járműgyáraiban az új modellek felfutásához tartozó összes karosszériaelem speciális alkatrésztárolóit, szállítóeszközeit megtervezze. Emellett fontos szerepe lesz munkája során a napi kapcsolattartás a projektszervezet érintett tagjaival és beszállítói hálózatunkkal.

Ön az ideális jelölt, ha
  • Felsőfokú mérnök, vagy gazdasági végzettséggel rendelkezik (egyetmi/főiskolai diploma)
  • Logisztikai, üzemlogisztikai végzettség előny
  • Hasonló területen szerzett munkatapasztalata van (autóipari cégnél, logisztikai területen, vagy eszköztervezésben szerzett tapasztalat előny)
  • CATIA vagy egyéb CAD/CAM rendszerek ismerete előnyt jelent
  • Magabiztos német nyelvtudással rendelkezik írásban és szóban, angol nyelvtudás előny
  • Jó kommunikációs készsége van
  • Nyitott a kihívást jelentő, kreatív feladatok elvégzésére
  • Önállóság és határozott fellépés jellemzi
Amit kínálunk
Egyedülálló AUDI Hungaria juttatási csomag*
Juttatások:
- Versenyképes alapbér, teljesítményfüggő mozgóbér
- 13. havi bér
- Önkéntes nyugdíjpénztári számla finanszírozásának támogatása
- Nyereségtől függő prémium-kifizetés és béren kívüli juttatások
- Lojalitás bónusz
- Jubileumi prémium
- Letelepedési támogatás
Ingyenes szolgáltatások:
- Telephelyünkön ingyenes szakorvosi ellátás, ingyenesen igénybe vehető egészségügyi vizsgálatok
- Élethelyzetekhez igazodó lehetőségek igénybevétele (esküvői autó, kismama program, stb.)
Mobilitás:
- Budapest és Győr között napi szinten shuttle busz
- Munkába járás támogatása, támogatott autó lízing program
- Szerződéses buszjáratok
Rugalmas munkavégzés:
- Home office lehetősége a területen meghatározott kereteken belül
- Munkaidőn túli többletmunka fizetett szabadság formájában történő csúsztatási lehetősége (max. évente 12 nap)
Tudásmegosztás:
- A betanulásodat tapasztalt munkatársaink támogatják.
- Audi Akadémiánk tréning kínálata szakmai és szakmán túli kompetenciák fejlesztését támogatja, valamint nyelvi képzéseket is biztosítunk.
Vásárlási kedvezmények:
- Számos vásárlási kedvezmény szerződéses partnereinknél a vendéglátás, sport, utazás, kereskedelem, telekommunikáció és banki szolgáltatások terén
- Kedvezményes Autóvásárlási Program (AUDI, VW, Skoda, SEAT és Cupra modellekre akár 15-20%)
Munkakörülmények:
- Modern irodai környezet
- Nemzetközi projektek
*bizonyos juttatási elemek feltételhez kötöttek!
Az Audi Hungaria azonos esélyt kínál mindenkinek. Aktívan támogatjuk a sokféleséget, a befogadást és olyan környezetet teremtünk, ami minden egyes személy egyéniségét támogatja.