Pozíció részletek

Körletfelügyelő, biztonsági felügyelő

Szakirányú végzettséget nem igénylő területek Diákmunka, szakmai gyakorlatMaximum 1 év tapasztalat magyar
Nem riaszt el a börtön világa? Hosszú távú, biztos munkalehetőséget keresel? Szereted a pörgést, kihívásokat, szakmai fejlődési lehetőséget?
A Fővárosi Büntetés-végrehajtási Intézet felvételt hirdet
- FELÜGYELŐ- beosztásba, rendvédelmi feladatokat ellátó szervek hivatásos állományának szolgálati jogviszonyáról szóló 2015. évi XLII. törvény alapján hivatásos szolgálati jogviszonyba.
Mi vár rád a munka során? Egy összetartó, jó csapat, egy hosszú távú biztos munkahely, tervezhető előmenetellel és kiszámítható életpályával.
Feladatok: A körletfelügyelő a fogvatartottak napirendjének betartását köteles felügyelni váltásos munkarendben.
Feladataidat - tekintettel az Intézet nagyságára - a három objektum valamelyikében láthatod el. Dolgozhatsz akár a Parlament szomszédságában, a budai rakpart közelében vagy akár a Főváros pesti oldalán elhelyezkedő Kőbányán is.
Amit a kitartó munkáért cserébe kínálunk:
-minimum bruttó 392.800,- Ft KEZDŐ alapilletmény
-bruttó 200.000,- Ft/év cafeteria
-ruhapénz
-teljesítményjuttatás
-utazási költségtérítés
-lakhatási támogatások (bérleti díj hozzájárulás, munkáltatói kölcsön, vissza nem térítendő lakáscélú támogatás)
-szálló elhelyezési lehetőség
-egészségügyi és szociális ellátások
-rehabilitációs, rekreációs lehetőségek
-továbbképzési és előmeneteli lehetőség

Amit elvárunk:
-18. életévet betöltött magyar állampolgárság
-érettségi bizonyítvány
-fizikai, pszichológiai, egészségügyi alkalmasság
-kifogástalan életvitel
-képzési követelmények vállalása
-határozottság
-jó problémamegoldó készség