Projektmérnök - Beszállítómenedzsment, Kelet-Európa területen

Standszám:
A26
Pénzügy, Számvitel, Logisztika 4-7 év tapasztalat angolnémet
Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör
Csapatunk a VW-konszern beszerzését támogatja, többek között az alkatrész-beszállítókkal kötött beszállítói szerződésekkel kapcsolatban. Ennek keretében célunk, hogy a beszállítók által gyártott alkatrészek határidőre megkapjanak minden szükséges jóváhagyást a VW-csoport megfelelő területeitől és elkezdjék azok szeriagyártásának előkészítését, sorozatgyártását, valamint meghatározott időpontokra való beszállítását. Ebből fakadóan szakembereink rendszeres kapcsolatban vannak egyrészt az alkatrész-beszállítókkal, másrészt a VW-konszern és az Audi különböző szakterületeivel, intenzív kommunikációt folytatnak velük mind az online térben, mind személyesen.
Ahhoz, hogy leendő kollégánk gyorsan átlássa a vásárolt alkatrészek gyártásával kapcsolatos folyamatokat, alap elvárás a komplex gondolkodás, akár évekkel előre. Sőt meg kell ismernie a prémium kategóriás Audi belsőégésű motorokat és az alkatrészek funkcióját, technológiáját. Stratégiailag fontos és egyben a konszernben szerteágazó tevékenységünknek köszönhetően aktívan hozzájárulunk a vállalat beszerzési stratégiájának fejlődéséhez és részesei lehetünk az iparág dinamikus változásainak.
Ha jól éreznéd magad ebben a szerepben, emellett szívesen utaznál és dolgoznál nemzetközi, nagyvállalati környezetben, akkor csatlakozz a beszerzés fiatalos, támogató csapatához és dolgozz velünk a közös célokért!
Tapasztalattal rendelkező kollegák jelentkezését várjuk!
Következő feladatok várnak Önre

A beszállítói kiválasztás (nomináció) után kapcsolatfelvétel az érintettekkel (beszerzés, beszállító, szakterületek: fejlesztés, minőségbiztosítás, logisztika)
Mindkét fél számára megvalósítható és kötelező érvényű időterv összeállítása
Az időterv rendszeres és következetes követése, a projektmegbeszélések moderálása és jegyzőkönyvezése
Időtervtől való eltérés esetén ellenintézkedések meghatározása és megvalósítása a beszállítóval és a szakterületekkel (beszerzés, minőségbiztosítás, fejlesztés, logisztika) együtt
Az érintettek folyamatos tájékoztatása a projekttel kapcsolatban, bekapcsolódás VW konszern projektmegbeszélésekbe
A beszállítók nominált kapacitásának biztosítása a szériatermelés felfutásánál
A projekttel kapcsolatos adminisztráció és jelentések elkészítése

Ön az ideális jelölt, ha

Felsőfokú műszaki vagy gazdasági, szakirányú végzettséggel rendelkezik
Legalább 5 éves, mérnöki munkakörben és legalább 2 éves, hasonló munkakörben szerzett tapasztalata van
Tárgyalási szinten beszél németül vagy angolul
Munkájában pontos, következetes és rendszerezett
Proaktív problémamegoldó és prezentációs képességgel rendelkezik
Felhasználói szintű számítógépes ismeretei vannak (MS Office, LiON, QPNi, TEVON)
Rugalmas a munkaidőre és a munkavégzés helyére vonatkozóan, utazásra való hajlandóság jellemzi
Kiváló kommunikációs és meggyőzési képességgel rendelkezik (interkulturális környezetben is)
Célorientált
Önálló és proaktív munkavégzés jellemzi
Csapatjátékos
„B“ típusú jogosítvánnyal rendelkezik
Német vagy angol önéletrajz csatolását kérjük pályázata mellékleteként.