Pozíció részletek

Költségelemző mérnök – Fém alkatrészek

Standszám:
A26
Mérnöki, műszaki 2-3 év tapasztalat angolnémet
Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör
Területünk egy projekt korai fázisában, műszaki, gyártástechnológiai kompetenciák és technikai eszközök segítségével támogatja, hogy a projektek a lehető legköltséghatékonyabban valósulhassanak meg. Szorosan együttműködünk a Volkswagen konszern további márkáinak különböző területeivel, napi kapcsolatban vagyunk a németországi Fejlesztőközponttal és Minőségbiztosítással, valamint további szakterületek kollégáival.
A műszaki költségelemző terület termék- és folyamatismeret mentén végzett kalkulációval vizsgálja a beszállítók gyártási folyamatait. Műszaki kompetenciáink az alábbi területeket érintik: fém alkatrészek alakítása és megmunkálása, csatlakozó folyamatok és eljárások ismerete.
A költségelemzés folyamatában tárgyalásokat és egyeztetéseket folytatunk a beszállítókkal és a konszern más telephelyeivel az egész világon.
Ha megfelelő műszaki szaktudással és tapasztalattal rendelkezik a fémalkatrészek gyártásának területén, ha tárgyalási technikákban jártas, ha tapasztalattal rendelkezik gyártási folyamatokban és jól érezné magát ebben a szerepben, emellett szívesen utazna és dolgozna nemzetközi környezetben, akkor csatlakozzon a költségelemző mérnökök dinamikus és innovatív csapatához.
Bemutatkozó videónkat itt találja: https://youtu.be/SnJp3yiIpwE
Következő feladatok várnak Önre

Fém alkatrészek gyártási folyamatának átvilágítása
Beszállítói ajánlatok technikai kiértékelése
Beszállítói tárgyalásokon való részvétel
Alkatrészek gyártási folyamatainak és eszközeinek, gépeinek felülvizsgálata a beszállítóknál
Gyártási és előállítási költségek felülvizsgálata, elemzése

Ön az ideális jelölt, ha

Felsőfokú műszaki (gépészmérnöki, járműmérnöki vagy gyártástechnológiai) végzettséggel rendelkezik
Több éves tapasztalata van gyártástechnológiában, autóiparban szerzett tapasztalat előny
Tárgyalóképes német és/vagy tárgyalóképes angol nyelvtudással rendelkezik
Gyártási ismeretekre tett szert (alakítási, megmunkálási, hegesztési, lézermegmunkálási technológiák ismerete)
Felelősségteljesen és önállóan végzi munkáját
Magabiztos a különböző szintű beszállítói képviselők ártárgyalásain
Belföldi és külföldi utazásokra való hajlandóság jellemzi (rendszeresen, vagy akár nem tervezett jelleggel)
Érdekérvényesítő, konfliktust jól kezelő, határozott és lendületes személyiség
Részletes német és/vagy angol nyelvű szakmai önéletrajz csatolását kérjük a pályázata mellékleteként!