Alkatrészfelelős mérnök - Elektromos akkumulátor gyártás, Elektrik területen

Standszám:
A26
Mérnöki, műszakiPénzügy, Számvitel, Logisztika 2-3 év tapasztalat angolnémet
Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör
Minőségbiztosítási csapatunk (a VW Regionális Irodán belül) szoros együttműködésben támogatja a VW-konszern gyáraiban tevékenykedő alkatrészfelelős mérnököket.
Feladatunk annak biztosítása, hogy a beszállítók által gyártott alkatrészek az elvárt minőségben és határidőben kerüljenek a bemintázást végző gyárakba. A jóváhagyást követően pedig megfelelő időben kezdődhessen meg a sorozatgyártás és az alkatrészek szállítása.
A sokszínű tevékenységből fakadóan szakembereink intenzív kommunikációt folytatnak (személyesen és az online térben is) az alkatrész gyártó beszállítókkal és a VW Konszern különböző márkáinak szakterületeivel is.
Akkumulátor beszállítóink alkatrészgyártásának támogatására, felügyeletére keressük alkatrészfelelős mérnök kollégánkat.
Következő feladatok várnak Önre

Beszállítóink rendszeres látogatása Magyarországon és a környező országok területén
Gyártásellenőrzés – fejlesztési potenciál felismerése
Intézkedési tervek ellenőrzése és nyomon követese
2 napos gyártás helyszíni felügyelete
Beszállítói egyeztetéseken, tárgyalásokon való részvétel
Jelentések, jegyzőkönyvek készítése

Ön az ideális jelölt, ha

Felsőfokú szakirányú végzettséggel rendelkezik
Autóipari tapasztalattal és ebből minimum 2-3 év minőségbiztosítási területen szerzett tapasztalattal rendelkezik
Rendelkezik az alábbi termékspecifikus ismeretekkel: keverés, bevonatolás, cellák összeállítása, modul összeszerelés
Szeret utazni (elsősorban Közép-Kelet Európa területén)
B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezik és azt aktívan használja is
Tárgyalási szinten tud németül és angolul
Nyitott személyiség, akit magabiztos fellépés jellemez
Jó kooperációs és problémamegoldó képességgel rendelkezik, valamint képes a csapatmunkára, de ugyanakkor az önálló feladatvégzésre is
Munkájában pontos, következetes és rendszerezett
Rendelkezik megfelelő prezentációs készséggel
Felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel is rendelkezik (MS Office)
Német vagy angol nyelvű önéletrajz csatolását kérjük a pályázat mellékleteként!