Pozíció részletek

Felhő alapú szolgáltatás (Üzemeltető mérnök)

Standszám:
A26
Informatikai 2-3 év tapasztalat angolnémet
Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör
Az Audi Hungaria IT szervezetének szerves részét képezi az IT Shared Service terület. Megbízásaink konszernen belül érkeznek, vagyis ügyfeleinket nemzetközi szinten szolgáljuk ki, akár Németországtól Mexikóig. Shared Service területünkön közel 100 fős csapatunk több mint 20 különböző szolgáltatást nyújt a konszern több mint 50 telephelyére. Tevékenységi körünk az IT Security-tól SAP- illetve non-SAP alkalmazások üzemeltetésén át a SW-fejlesztés témakörig terjed.
Megbízóink szívesen dolgoznak velünk közösen meghatározott területeken, meghatározott szerepekkel.
Fejlesztői tevékenységünk bővítéseként teljesen automatizált felhő alapú szolgáltatásokon keresztül lehetővé tesszük az alkalmazásfejlesztők számára, hogy az üzleti funkcionalitásra és az ügyfélértékére összpontosítsanak.
Felelősségünk kiterjed a felhő alapú szolgáltatás tervezésétől a teljes életciklusán át történő szállításáig és a tanácsadásáig, valamint a szolgáltatás használatának gyakorlati támogatásáig és az alkalmazások integrálásáig.
Célunk, hogy ezen utat megerősítsük és tovább építsük! Ambiciózus terveink megvalósításához keresünk a jövőben új kollégákat számos érdekes, szakmai kihívással teli pozícióra!
Következő feladatok várnak Önre

A felhő alapú és integrált szolgáltatásokat üzemelteti az Audinál
Server cluster üzemeltetési feladatokat lát el (pl. Cluster frissítés)
Folyamatosan figyeli az infrastruktúrát és javítja a technikai hibákat
Karbantartja, fejleszti és jobbá teszi a meglévő infrastruktúrát és szolgáltatást
Szorosan együttműködik a fejlesztői csapattal, hogy az üzemeltetés minél gördülékenyebb legyen
Automatizál, hogy az üzemeltetés minél effektívebb legyen
Technikai támogatást nyújt (konzultáció, specifikáció, oktatás) a szolgáltatás felhasználóinak

Ön az ideális jelölt, ha

Sikeresen elvégezte a főiskolai vagy egyetemi BSc IT tanulmányait vagy ennek megfelelő szakmai tudással rendelkezik
Képes összetett műszaki dolgokat kommunikálni különböző területeken dolgozó kollégákkal
Eszközöket és folyamatokat tud létrehozni annak érdekében, hogy az üzemeltetési ráfordítás minél jobb legyen (change management, monitoring, alert stb.)
Jól beszél angolul mert ez a napi szintű kommunikációhoz szükséges (német nyelv ismerete előnyt jelent)
Tapasztalattal rendelkezik automatizált megoldások (Terraform) létrehozásában felhő alapú szolgáltatások fókuszában: AWS és/vagy Azure
Több éves tapasztalattal rendelkezik konténer technológiákkal kapcsolatban (Docker, Kubernetes és legjobb esetben OpenShift)
Tapasztalattal rendelkezik verziókezelésben (Git) és CI/CD folyamatok kialakításában
Ismeri és tapasztalata van
-Linux operációs rendszerrel
-programozási nyelvekkel mint például: shell, python
-adat leíró fájl típusokkal, mint például: JSON, XML, YAML
-agilis és DevOps metódusokkal
Előny, ha ismeri a felhős eszközöket mint: NGINX, Aqua Security, golang
Tud önállóan és csapatban is dolgozni
Motivált és szeret tanulni