Pozíció részletek

German Speaking Application Administrator

Standszám:
B30
Informatikai Diákmunka, szakmai gyakorlatMaximum 1 év tapasztalat2-3 év tapasztalat angolnémet
Mindig is érdekelt az IT világa, de nem feltétlenül szeretnél programozóvá válni?
Szívesen próbálnád ki magad egy nemzetközi vállalat csapatában?
Ha igen és jól beszélsz németül, akkor jelentkezz!

Feladatok

- Aktuális patchek elérhetővé tétele ügyfél szerverek és gépek számára
- Windows alapú rendszerek üzemeltetése
- Probléma elemzés
- Újonnan megjelent Patchek tesztelése tesztkörnyezetben
- Microsoft, thirdparty vendorok, Adobe Fórumok használata

Elvárások

- minimum B2 német és angol nyelvtudás szóban és írásban is
- IT területen szerzett tapasztalat / tanulmányok

Előny

- Citrix vagy Windows Exchange / Office 365 üzemeltetésben szerzett tapasztalat

Amit ajánlunk

- Versenyképes fizetés és egyéb juttatások
- Home office lehetőség
- Szakmai és nyelvi képzések
- Hosszútávú karrierlehetőség