Pozíció részletek

Full-Stack Developer

Standszám:
B30
Informatikai 2-3 év tapasztalat4-7 év tapasztalatMinimum 8 év tapasztalat magyarangol
Van tapasztalatod FullStack fejlesztésben? Nem riadsz vissza az angol nyelvű kommunikációtól? Biztos, stabil munkahelyet keresel? Itt a helyed!

Német hátterű partnerünk FullStack Developer pozíciójába keressük az új kollégát, aki a német piacra készülő alkalmazások fejlesztésével fog foglalkozni. Van lehetőség remote munkavégzésre, de természetesen biztosítják az irodát is.

Feladatok

Alkalmazások fejlesztése,
Java és Spring használata,
Effektív teszt stratégia kidolgozása (clean code, unit test),
Meghibásodások gyors megoldása, műszaki rendellenességek elemzése és javítása,
Git és CI/CD verzionálás,
SAFe ismerete.

Elvárások

Java, Spring Boot vagy Micronaut keretrendszerek ismerete,
Kotlin, Web-stack (html/css/js), SQL, UNIX-féle rendszerek, Git és mikroszolgáltatás-architektúra alapismerete, Angular+NGRX vagy React+Redux használata,
Agilis és csapatmunka skillek (nyitottság, bátorság, tisztelet, elkötelezettség),
Középszintű angol nyelvtudás

Előny

Python
React
DevOps
Német nyelvtudás

Amit ajánlunk

Kiemelkedő juttatási csomag
Szakmai tudásnak megfelelő bérezés
Nyelvtanulási lehetőség
Széleskörű tréning kínálat
Négy iroda országosan (Budapest, Debrecen, Pécs, Szeged)
Lehetőség remote munkavégzés