Pozíció részletek

DevOps mérnök

Standszám:
B30
Informatikai 2-3 év tapasztalat4-7 év tapasztalat magyarangol
Rendelkezel már tapasztalattal, de kipróbálnád magad több projektben?

Szeretnél nemzetközi ügyfelekkel együtt dolgozni?

Jelentkezz partnerünkhöz, aki az egyik legnagyobb magyar IT szolgáltató, több mint 15 éves magyar múlttal és stabil nemzetközi háttérrel. Megbízónk országos iroda hálózattal rendelkezik és home office lehetőséget kínál, így bárhonnan az országból el tudod látni a feladatod. Nagy gondot fordít a tevékenység és a dolgozók fejlesztésére szakmai és etikai szempontok alapján is. Az utóbbi években elnyerte a legetikusabb munkáltató díját, az oktatási tevékenységét jutalmazták és a tavalyi évben a legjobb munkahelynek is megválasztották.
Ha szeretnél különböző nemzetközi projekteken részt venni, a legmagasabb szakmai színvonalon dolgozni és fejlődni, továbbá hosszú távú és kiszámítható karrierre vágysz, akkor jelentkezz és tudj meg többet!

Feladatok

Frissítések és javítások telepítése,
Rendszerkarbantartás,
Tanácsadás és útmutatás DevOps projektekkel kapcsolatban,
Segítségnyújtás migrációs folyamatokban,
Megoldások kidolgozása a hibák csökkentésére és a vásárlói tapasztalat javítására,
Szoftverfejlesztés a back-end rendszerekkel való integráláshoz,
Hibákat kiváltó okok elemzése,
Technikai hibák kivizsgálása és megoldása,
Automatizáló szkriptek készítése szükség esetén,
Eljárások tervezése a rendszer hiba elhárításához és karbantartásához.

Elvárások

DevOps Engineer vagy hasonló szoftvermérnöki területen szerzett tapasztalat,
Jártasság CI/CD pipeline-ok kezelésében,
Konténerizáció ismerete,
Bármelyik nagyobb felhőalapú szolgáltatás ismerete (pl.: AWS vagy Azure),
Ruby vagy Python ismerete,
Adatbázisok és SQL gyakorlati ismerete,
Középfokú angol nyelvtudás.

Amit ajánlunk

Tapasztalatnak megfelelő, kiváló bérezés,
Cafeteria,
Nyugdíjbiztosítás,
Egészségbiztosítás,
All You Can Move kártya,
Szakmai továbbképzések,
Csapatépítők,
Támogatás vezetés és csapa