Pozíció részletek

Junior tesztmérnök

Standszám:
B30
Informatikai Diákmunka, szakmai gyakorlatMaximum 1 év tapasztalat2-3 év tapasztalat magyarangol
Frissen diplomáztál, netalán fogsz rövidesen? Büszke villamosmérnök vagy mérnök informatikus lesz belőled? Emellett pedig szereted az autókat és olyan helyen képzeled el a jövőd, ahol hozzájárulhatsz ezek fejlődéséhez? Ha az előzőkre igennel válaszoltál, akkor add be hozzánk önéletrajzod az oldal alján, és egy lépéssel közelebb kerültél a lehetőséghez, hogy egy német gyökerekkel rendelkező, autóipari kutatás-fejlesztéssel foglalkozó vállalathoz csatlakozz.

Feladatok

Hardware-in-the-loop tesztek fejlesztése, melyek beágyazott mikrokontrolleres rendszerek programjainak vizsgálatára szolgálnak
Különböző szoftver tervek kidolgozása, majd pythonba integrálása, futtatása
Tesztek dokumentálása, karbantartása, majd a dokumentációk átvizsgálása
Problémák megoldásában való részvétel a szoftverfejlesztői csapattal közösen

Elvárások

Felsőfokú villamosmérnöki vagy mérnök informatikus végzettség
Magabiztos angol nyelvtudás írásban és szóban
C programnyelv ismerete
Precíz és megbízható munkavégzés
Jó problémamegoldó készség

Előny

Szoftver fejlesztési, tesztelési tapasztalat
Python vagy egyéb szkript nyelv ismerete
Hardware-in-the-loop környezetben szerzett gyakorlat
ISTQB - CTFL bizonyítvány

Amit ajánlunk

Remek fejlődési lehetőség
Nemzetközi projektek
Fiatalos és barátságos munkakörnyezet, segítőkész vezetők
Versenyképes fizetés és széles körű juttatások
Tréningek, nyelvi képzések
XI. kerületi modern irodaház
Rugalmas munkaidő és otthoni munkavégzés lehetősége (heti 2 nap iroda, 3 home office)
Szabadidős programok

További információ
Amennyiben elmélyítenéd tudásodat a szoftvertesztelés világában, szívesen használnád az angol nyelvtudásod, valamint szeretnél betekintést nyerni az autóipar világába, akkor Téged keresünk!