Pozíció részletek

Junior rendszerintegrációs mérnök

Standszám:
B30
Informatikai Diákmunka, szakmai gyakorlatMaximum 1 év tapasztalat2-3 év tapasztalat magyarangol
Egy német autóipari kutatás-fejlesztéssel foglalkozó cég budapesti irodájába keresi az új kollégát mérnöki területre, rendszerintegrációs mérnök pozícióba. A munkához elengedhetetlen a magabiztos angol nyelvtudás.

Feladatok

Rendszerintegráció és integrációs tesztek koordinálása
Kapcsolattartás a projektben résztvevőkkel és a vevővel egyaránt
Prototípusok tesztelésének megtervezése, irányítása és végrehajtása
A kormányrendszer paramétereinek behangolásában (járműtesztek) aktív részvétel
Hibaokok feltárása, mérések végrehajtása (tesztpadon, járműben)

Elvárások

Járműmérnöki, mechatronikai, villamosmérnöki diploma
Nyitottság komplex mechatronikai rendszerek irányába
B kategóriás járművezetői engedély és vezetési tapasztalat
Középszintű angol nyelvtudás
Utazási hajlandóság

Előny

Szakmai tapasztalat releváns területen
Matlab/Simulink ismeret, beágyazott C programozási tapasztalat
Német nyelvtudás

Amit ajánlunk

Versenyképes fizetés és juttatások
Szakmai fejlődési lehetőség
Nemzetközi környezet és projektek
Home office lehetőség
Nyelvtanulási lehetőség