Pozíció részletek

Beágyazott szoftver fejlesztő

Standszám:
B30
Informatikai Diákmunka, szakmai gyakorlatMaximum 1 év tapasztalat2-3 év tapasztalat4-7 év tapasztalatMinimum 8 év tapasztalat magyarangol
Érdekel az autóipar és értesz a beágyazott rendszerekhez? Téged keresünk!
Autóipari fejlesztéssel foglalkozó partnerünk budapesti irodájába keressük az új, C nyelvben tapasztalt kollégát, beágyazott szoftverfejlesztési területre.

Feladatok

Beágyazott rendszerek fejlesztési C programnyelvvel
Rendszertervek és szoftver követelmények előkészítése
Tesztprogramok kidolgozása, szoftverek tesztelése

Elvárások

Villamosmérnöki vagy informatikus végzettség
Magabiztos angol nyelvtudás írásban és szóban
C nyelv ismerete beágyazott környezetben
Hardver közeli programozáshoz szükséges analóg és digitális hardver ismeretek
Fejlesztéshez, teszteléshez szükséges mérőműszerek ismeret

Előny

Beágyazott rendszerekkel való tapasztalat előny

Amit ajánlunk

Rugalmas munkaidő, home office lehetőség