Pozíció részletek

IT onsite support

Standszám:
B30
Informatikai Maximum 1 év tapasztalat2-3 év tapasztalat4-7 év tapasztalat magyarangol
Imádod az IT kihívásokat? Megoldásorientált vagy? Nem okoz gondot a csapatmunka és mindezek mellett szívesen szereznél tapasztalatot egy nemzetközi cégnél?
Akkor ezt az állást Neked találták ki!

A főbb feladataid lesznek:

Szoftverek és hardverek monitorozása, tesztelése, felmerülő szoftverhibák elhárítása, incident management
Végfelhasználói támogatás biztosítása a cégnél használt szoftverek és hardverek kapcsán
Informatikai hardver- és szoftver tréningek biztosítása a végfelhasználók számára

✅ Van minimum 1 év tapasztalatod hasonló IT-s pozícióban
✅ Legalább alapszinten kommunikálsz angol nyelven, szóban és írásban is
✅ Van tapasztalatod hálózati problémák elhárításában
✅ Rendelkezel Active Directory, WVD, Intune/Autopilot ismeretekkel
✅ Van Win10, Office 365 támogatási tapasztalatod