Pozíció részletek

Rendszergazda - IT helpdesk munkatárs

Standszám:
B30
Informatikai Maximum 1 év tapasztalat2-3 év tapasztalat4-7 év tapasztalat magyarangol
Van már tapasztalatod IT Helpdesk területen és az angol nyelv használata sem okoz gondot? Kipróbálnád magad multi környezetben egy autóipari vállalatnál? Szívesen csatlakoznál egy fiatalos, lendületes csapathoz? Ha igen, akkor ez most Neked szól!

Feladatok

Felhasználói oldalról érkező hibák javítása,
Felhasználói jogosultságkezelés a különböző rendszerekben
Számítógépek, IT eszközök telepítése, üzembe helyezése
Egyszerűbb IT jellegű hibák elhárítása és rendszerek üzemeltetése
Mobiltelefonok kezelése,
Felmerülő adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások

középfokú végzettség - előny: IT terület
hasonló területen szerzett tapasztalat - L1 support
PC hardware ismeret
Windows 7/10 rendszerek ismerete
középfokú angol nyelvtudás
jó kommunikációs képesség, nyitottság
B kategóriás jogosítvány

Előny

felsőfokú végzettség
microsoft környezetek, hálózati protokollok, technológiák ismerete (AD, DNS, DHCP, SMTP, TCP/IP, Ethernet)

Amit ajánlunk

versenyképes fizetés és juttatások
szakmai fejlődési lehetőség
nemzetközi környezet és projektek
home office lehetőség
nyelvtanulási lehetőség