Pozíció részletek

Fejlesztőmérnök

Standszám:
B30
Mérnöki, műszaki 2-3 év tapasztalat magyarangol
Fejlesztőmérnököt keresünk Pest megyei gyártó partnerünk csapatába. A legfőbb feladat a meglevő termékek mechanikai és elektronikai ki- és továbbfejlesztése, folyamatfejlesztés és kapcsolattartás a társosztályokkal. Van már hasonló tapasztalatod? Várjuk jelentkezésed!

Feladatok

Új termékek fejlesztése
Strukturált anyaglisták generálása és elkészítésének koordinálása
Mechanikai és elektromos komponensek, alkatrészek fejlesztése külső szakértők és beszállítók bevonásával
Auditokon való részvétel
Alkalmanként vevői látogatások műszaki támogatása
Berendezések telepítésénél alkalmankénti helyszíni részvétel és műszaki támogatás
A fejlesztéshez szükséges anyagok, anyagrendelési és anyagmozgatási feladatok koordinálása
Az új fejlesztések műszaki dokumentumainak elkészítése, gyártás részére átadása
Gyártás részére műszaki támogatás biztosítása
Új termékek minőségi mutatóinak generálása és azok tesztelése.
Folyamatos költségcsökkentési ötletek kidolgozása.

Elvárások

Felsőfokú villamos vagy gépészmérnöki végzettség
Középfokú Angol nyelvtudás
Előny: minimum 2-3 év elektronikai iparban szerzett tapasztalat