Folyamat- és rendszerintegrátor - Technologie Domain Architect for Cross Functions (IT4CF)

Standszám:
A26
Informatikai 4-7 év tapasztalat angolnémet
Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör
A technológiai Domain Architekt felelős az IT technológiai standardokért és platformokért az Audi Hungariánál. Felépíti és folyamatosan fejleszti a vállalat IT technológiai térképét, az IT környezet folyamatos fejlesztését támogató technológiai előírásokat és útmutatókat. Biztosítja a vállalat informatikai rendszereinek működését és fejlődését lehetővé tevő technológiák és platformok folyamatos továbbfejlesztését a mindenkori stratégiai céloknak megfelelően.
Következő feladatok várnak Önre

Mint folyamatfelelős az Audi Hungária IT technológiai portfólió folyamatának folyamatos fejlesztése és üzemeltetése
Az Audi Hungaria IT technológiai megoldásának folyamatos felülvizsgálata és értékelése a mindenkori szakmai igények és trendek alapján, figyelembe véve a fenntarthatóságot, funkcionalitást, hatékony működést és a gazdaságossági szempontokat
Döntéselőkészítő anyagokat, tanulmányokat állít elő az Audi Hungaria IT technológiai és platform portfóliójának továbbfejlesztésére, együttműködve az üzleti architektekkel, a Volkswagen és Audi technológiai architektjeivel és szolgáltatásfelelősökkel
Szinergiákat keres és szinkronizálja a Volkswagen konszern és az Audi Hungaria technológiai portfólióját
Fejleszti, egyezteti, implementálja és dokumentálja az átfogó (cross function) technológiai architektúrával kapcsolatos előírásokat és szabályozókat
Előkészíti és publikálja az Audi Hungariára vonatkozó IT technológiai standardokat és célarchitektúrákat együttműködve a Volkswagen, az Audi AG és Audi Hungaria architektekkel és szolgáltatásfelelősökkel
Támogatja az IT alkalmazásportfólió fejlesztését együttműködve az Audi Hungaria üzleti területekkel, a Volkswagen és Audi érintett munkatársaival és partnercégek szakembereivel
Támogatja a vállalati (enterprise) architektúra- és IT Lifecycle menedzsment folyamatokat, valamint az IT projekteket

Ön az ideális jelölt, ha

Informatikus vagy mérnöki diplomával rendelkezik
Legalább 5 év tapasztalata van IT infrastruktúra, vagy architekt területen
Architektúra tervezői, módszertani ismeretei vannak
Előnyt jelentenek a tervezői képesítések/tanúsítványok (pl. TOGAF, technológiai vizsgák)
Tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvtudása van
Jó kommunikációs készséggel rendelkezik
Strukturált, stratégiai gondolkodással bír