Pozíció részletek

Telefonos értékesítési tanácsadó

Standszám:
B30
Értékesítés, Marketing, HR Diákmunka, szakmai gyakorlatMaximum 1 év tapasztalat2-3 év tapasztalat4-7 év tapasztalat magyarangol
Szívesen dolgoznál egy stabil háttérrel rendelkező multinacionális vállalatnál, modern környezetben egy szuper csapat tagjaként, heti több nap home office lehetőséggel?

Akkor jelentkezz partnerünk értékesítési csapatába, ahol a jó hangulat és a fejlődés garantált!

Feladatok

Közvetlen telefonhívások segítségével felvenni a kapcsolatot előre minősített cégekkel, bemutatni, valamint értékesíteni számukra releván Dun&Bradstreet tanúsítványokat,
Üzleti ajánlatok és szerződések készítése,
Telefonhívások rögzítése a cég belső rendszerébe,
A termékportfólió, az üzleti adatok és a minősítési rendszer összekapcsolásának alapos megismerése,
Kapcsolattartás a társosztályokkal.

Elvárások

Legalább középfokú végzettség
Legalább alapszintű angol nyelvtudás
Kiváló kommunikációs készség
Kitató, eredményorientált személyiség
Fejlődés iránti motiváció

Amit ajánlunk

Versenyképes juttatás
Cafetéria
Fejlődési lehetőség
Home office
Támogató csapat és vezetés