Pozíció részletek

Talent Sourcer

Standszám:
B30
Értékesítés, Marketing, HR Maximum 1 év tapasztalat2-3 év tapasztalat magyarangol
Érdekel a HR és a recruitment világa? Szereted a kihívásokat és kitartó vagy? Szívesen használod az angol nyelvtudásod multi környezetben?

Akkor jelentkezz dinamikusan fejlődő, innovatív autóipari partnerünk csapatába!

Feladatok

sourcing tevékenység teljeskörű felelőssége K+F területen
javaslattétel a toborzási folyamatok javítására, új módszereire
sourcing, kapcsolatfelvétel és pre-screening
profilkészítés
kapcsolattartás a jelöltekkel, menedzserekkel és külsős partnerekkel
a toborzási folyamat adminisztratív támogatása

Elvárások

főiskolai vagy egyetemi végzettség
1-2 év toborzási tapasztalat
magabiztos angol nyelvtudás
felhasználói szintű MS Office ismeretek (MS Excel, Word, PowerPoint)
kiváló kommunikációs készségek
csapatjátékos és proaktív személyiség
precizitás, megbízhatóság
rugalmasság

Előny

német nyelvtudás
autóipari tapasztalat
IT tapasztalat

Amit ajánlunk

XI. kerületi modern irodaház (moziterem, skybar és tematikus közösségi terek)
egy dinamikusan fejlődő vállalat tagja lehetsz
rugalmas munkaidő
home office lehetőség (heti 3 nap)
szabadidős tevékenységek (csapatéptítők, céges rendezvények)