Pozíció részletek

Számviteli tanácsadó asszisztems

Standszám:
B30
Pénzügy, Számvitel, Logisztika Maximum 1 év tapasztalat2-3 év tapasztalat magyarangol
Bevezető

Egyik nagynevű könyvvizsgáló és tanácsadó partnerünkhöz keressük a megfelelő jelölteket. Egy sokszínű és elhivatott csapat tagjaként lehetőséged van nem csak nemzetközi és számviteli, hanem személyes készségek területén is fejlődni.

Feladatok

számviteli projektek lebonyolításában való részvétel
könyvvizsgálati folyamatok megtanulása
IFRS projektek bevezetése és támogatása
prezentációk, számviteli feladatokban való segédkezés
ügyfelekkel való kommunikáció

Elvárások

van felsőfokú (számviteli, pénzügyi vagy más gazdasági) végzettséged vagy legalább 6 befejezett fél éved
meggyőzően fejezed ki magad angolul mind írásban, mind szóban
a problémákra fejlődési lehetőségként tekintesz
elmondható rólad, hogy kiváló elemző és analitikai képességed van
szakmai tapasztalati helyet keresel

Amit ajánlunk

Fiatalos, motivált és összetartó csapat
Szakmai fejlődési lehetőségek magyar és nemzetközi számvitel területén egyaránt
Személyes készségek fejlesztésének biztosítása az alábbi területeken: csapatmunka, tanácsadói fellépés, projekt menedzsment, nemzetközi kapcsolatok
Hosszú távú karrierlehetőség