Pozíció részletek

IT Szolgáltatásfelelős - Szoftverintegrációs mérnök

Standszám:
A26
Informatikai 2-3 év tapasztalat angolnémet
Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör
Az Audi Hungaria IT szervezetének szerves részét képezi az IT Shared Service terület. Megbízásaink konszernen belül érkeznek, vagyis ügyfeleinket nemzetközi szinten szolgáljuk ki, akár Németországtól Mexikóig.
Shared Service területünkön közel 100 fős csapatunk több mint 20 különböző szolgáltatást nyújt a konszern több mint 50 telephelyére. Tevékenységi körünk az IT Security-től SAP- illetve non-SAP alkalmazások üzemeltetésén át a SW-fejlesztés témakörig terjed. Megbízóink szívesen dolgoznak velünk közösen meghatározott területeken, meghatározott szerepekkel.
Célunk, hogy ezen utat megerősítsük és tovább építsük! Ambiciózus terveink megvalósításához keresünk új kollégákat számos érdekes, szakmai kihívással teli pozícióra!
A területről készített bemutatkozó videó itt elérhető: https://youtu.be/Mhcn8_vh6uE
Következő feladatok várnak Önre

Szoftverek minőségirányítási elvek szerinti integrációs folyamatának támogatása és koordinálása
Az új alkalmazásokkal kapcsolatos igények pontosítása és megvalósíthatóságának minőségtudatos és strukturált felmérése
A szoftvercsomagokkal kapcsolatos követelmények és az ezekre vonatkozó iránymutatások elemzése és kiértékelése
A szoftverek workflow alapú integrációja a Microsoft SCCM rendszerben
Szoftverek minőségbiztosítása és tesztelése meghatározott teszt forgatókönyvek szerint
A felmerülő technikai kérdések egyeztetése nemzetközi csapatokkal
Kapcsolattartás ügyfelekkel és szolgáltatásban résztvevőkkel angolul és németül

Ön az ideális jelölt, ha

Egyetemi, főiskolai informatikai végzettséggel rendelkezik
Minimum 2 éves IT területen szerzett tapasztalata van (szakmai gyakorlat alatt szerzett tapasztalat is elfogadott)
Tárgyalóképes német és minimum társalgási szintű angol nyelvtudással rendelkezik (írásban és szóban)
Képes a tevékenységek önálló, felelősségteljes végrehajtására
Folyamatorientált gondolkodásmód jellemzi, felismeri az összefüggéseket a feladatmegoldások során
Komplex műszaki érzéke van
Jó kommunikációs készséggel rendelkezik bonyolult műszaki tartalmak megismertetéséhez és megértetéséhez
Ügyfélkommunikációs tapasztalatai vannak (IT vagy nonIT is)
Folyamat alapú koordinátori tapasztalatokkal rendelkezik
Ismeri a windows kliens operációs rendszereket
Script írási tapasztalata van vagy legalább egy programnyelv ismeretével rendelkezik (Powershell előnyt jelent)
Előny jelent:
IT jegykezelő rendszerek ismerete
ITIL V3 ismeretek / ISTQB Certified Tester vagy ISTQB Foundation Level végzettség
A Microsoft SCCM ismerete, különös tekintettel az applikációk kezelésére és szoftvercsomagok előállítására
Megbízható ismeretek a szoftvercsomagolás területén
Active Directory, Sharepoint ismeretek
Személyes tulajdonságok:
Kiváló logikai készség
Ügyfélorientált szemléletmód
Problémafelismerő és -megoldó készség
Megbízhatóság, stressztűrés, terhelhetőség, rugalmasság
Képesség csapatmunkára és önálló munkavégzésre
Analitikus gondolkodásmód, kezdeményező készség
Részletes magyar és német/angol nyelvű szakmai önéletrajz csatolását kérjük a pályázati laphoz!