Pozíció részletek

HR gyakornok

Standszám:
B30
Értékesítés, Marketing, HR Diákmunka, szakmai gyakorlat magyarangol
Szeretsz emberekkel foglalkozni és érdekel a HR világa?
Toborzással foglalkozol, de nem ismerik el a munkádat, vagy előre lépnél és a piaci alapbér mellett a jutalék is motiválna?

A Recrubynál pont ezekre van lehetőség, mely egy magyar alapítású HR szolgáltató, ahol nemzetközi technikai toborzásra fókuszálunk. Rohamosan bővülő, agilis és támogató csapatunkba keressük az új kollégáinkat, akik pár hetes személyes betanulás után akár home officeból látják el a feladataikat.

Ha még nincs tapasztalatod, ne aggódj, a szakmai tréningek után egy mentor kíséri a szakmai utadat, ami ha rajtunk múlik nem áll meg a gyakornoki szinten. Nálunk a megszabott elvárások alapján szenior gyakornoki, projekt vezetői, vagy teljes állású munkát is kaphatsz, vagy akár a szakmai gyakorlatodat is megszerezheted itt.
A Hungária körúti irodánk előnye, hogy könnyen elérhető, bármikor bemehetsz dolgozni, kávéval és snackel tudod pörgetni magad, de ha az otthoni munkát preferálod, ahhoz is minden támogatást megadunk.

A csapatunk egyik oszlopos tagjaként a feladataid:

Hirdetések megírása és hirdetési kampányok szervezése,
Jelöltek felkutatása belső és külső adatbázisokban,
Pályázók telefonos előszűrése, interjúk szervezése és levezetése,
Jelöltek közvetlen megkeresése szociális média csatornákon,
Employer branding projektek támogatása,
Jelölt pályázati anyagok, összefoglalók és kimutatások elkészítése.

Elvárások

Simán el tudod látni a feladataidat, ha elmondható rólad, hogy:
Van aktív, nappali tagozatos hallgatói jogviszonyod,
Tudsz heti 20-25 órát velünk dolgozni,
Középfokon beszélsz angolul,
Pörgős, önálló, can-do attitűddel és megnyerő személyiséggel rendelkezel,
Hatékonyan tudsz otthonról dolgozni.

Amit kínálunk

A juttatások körét folyamatosan bővítjük, de néhány fontos példa elöljáróban:
Szakmai tréningek, majd saját mentor,
Akár teljes otthoni munkavégzés,
Bármikor használható, állatbarát Hungária körúti iroda,
Ergonomikus munkaállomás,
Laptop, telefon magán használatra is,
Snack, kávé, tea, stb. az irodában,
Piaca alapbér és jutalék,
Transzparens, eredményeken alapuló előléptetési rendszer, gyors fejlődési lehetőséggel,
Csapatépítők és még sok egyéb.