Informatikus - Szolgáltatásfelelős, Szoftverfejlesztési előírások és ellenőrzés

Standszám:
A26
Informatikai Maximum 1 év tapasztalat2-3 év tapasztalat angolnémet
Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör
Az informatikai terület IT rendszereket és szoftver alkalmazásokat hoz létre illetve ezeket üzemelteti. Az új alkalmazások tervezéséhez és létrehozásához keresünk tapasztalt és elhivatott folyamatkoordinátort, fejlesztői tapasztalattal, a csapatunk megerősítéséhez.
Az új kolléga fő feladata az egyedi szoftverek fejlesztésének koordinálása és minőségbiztosítása.
Következő feladatok várnak Önre

Szoftverfejlesztési előírások létrehozása, továbbfejlesztése és ellenőrzések működtetése
Szoftverfejlesztést támogató folyamatok létrehozása és továbbfejlesztése
Minőségbiztosítási intézkedések és szabályozások kialakítása, továbbfejlesztése
Megbízások átvétele a Projektmanagement csapattól, valamint folyamatos kapcsolattartás, státusz-jelentés a projektek futamideje alatt
Kiírási anyagok elkészítése, valamint szolgáltatási szerződések kialakítása
A külső fejlesztő-, illetve egyéb támogató partnerek szoftver fejlesztésének koordinálása, az együttműködés javítása
Együttműködés az IT Security területtel
Egyeztetés az IT különböző területeivel
Fejlesztési trendek és irányok követése a konszernen belül és azon kívül
Kapcsolattartás a konszern anyavállalatával, konszernstandardok implementálása, illetve ebben történő részvétel a győri telephelyen
A szolgáltatások folyamatos javítása
A tevékenységek dokumentálása és jelentések készítése a vezetés számára

Ön az ideális jelölt, ha

Egyetemi vagy főiskolai szakirányú végzettséggel rendelkezik
1-2 év folyamatkoordinátori munkakörben szerzett tapasztalata van nagyvállalati környezetben (fejlesztési projektekkel, fejlesztési tevékenységgel kapcsolatos folyamatirányítás területen)
Legalább 3 éves, fejlesztői tapasztalattal rendelkezik (előny a Linux fejlesztői tapasztalat)
Tárgyalóképes német vagy angol nyelvtudása van (írásban és szóban, napi kapcsolat az ügyfelekkel)
ITIL v3/v4 módszertani ismerettel rendelkezik
Adatbázisok ismerete (MSSQL, Oracle), scriptelési ismeretek (Windows PowerShell, Bash, Ksh, Angular, Node JS, konténerizáció) előnyt jelent
Önálló feladatmegoldásra képes, de szívesen dolgozik csapatban is
Folyamatorientált szemléletmód, ügyfélcentrikusság jellemző Önre
Kiváló problémafelismerő- és megoldó készség és proaktivitás jellemzi
Kiválóan képes kommunikálni
Rugalmas és terhelhető
Analitikus gondolkodásmód, megbízhatóság, stressztűrés jellemzi
Magyar és német vagy angol nyelvű önéletrajz csatolását kérjük a pályázat mellékleteként!