IT szolgáltatásfelelős - Szoftverfejlesztési folyamat támogató

Standszám:
A26
Informatikai 2-3 év tapasztalat angolnémet
Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör
Digitális megoldások a közös jövőnkért, ez a mi küldetésünk!
Az Audi Hungaria IT területe széleskörű portfólió mentén szolgáltatja IT rendszerek, üzleti folyamatok és szolgáltatásprojektek üzemeltetését és folyamatos fejlesztését a legmodernebb technológiák segítségével. A győri IT kb. 150 munkatársból álló csapata IT-Biztonság, IT projektmanagement, SAP üzemeltetés, Alkalmazásmenedzsment/ Szoftverfejlesztés és Infrastruktúra- / Workplace Services területeken tevékenykedik.
Új ipari technológiák, szakmai fejlődési lehetőség, projektszemlélet, nyelvtanulás, szakmai képzések akár nemzetközi szinten, kapcsolatépítés és az autók iránti közös rajongás, ami az Audi Hungaria IT területe nyújt, akár Önnek!
A Szoftverfejlesztési folyamat támogató a felelős a belső és külső fejlesztések esetében a fejlesztési folyamatok és előírások maradéktalan betartásáért. Részt vesz a fejlesztési igények definiálásának folyamatában, minőségbiztosítási ellenőrzéseket végez az elkészült fejlesztések körében, és támogatja az új fejlesztések üzemeltetésre átadásának folyamatát.
Következő feladatok várnak Önre

Szoftverfejlesztési előírások létrehozása, betartása és betartásának ellenőrzése
Fejlesztési megbízások átvétele - együttműködés a Projektmanagement területtel
Szakterületi fejlesztési igények átvétele, kategorizálása
Fejlesztési megbízások készítése
Részvétel fejlesztő és üzemeltető partnerek kiválasztásában és szolgáltatási szerződések kialakításában
A szoftverfejlesztési folyamatok optimalizálása
Kapcsolattartás fejlesztő és üzemeltető partnerekkel
Szoftverfejlesztések minőségbiztosítási vizsgálata, fejlesztések és fejlesztő partnerek értékelése
Együttműködés az IT társterületeivel
Kapcsolattartás a konszern anyavállalatával, konszernstandardok implementálása, illetve ebben történő részvétel
Részvétel az IT szolgáltatások folyamatos javításában
Riportok, beszámolók, értékelések készítése
Tudásmenedzsment, dokumentálás

Ön az ideális jelölt, ha

Egyetemi vagy főiskolai szakirányú végzettsége van
Rendelkezik fejlesztői tapasztalattal
Tárgyalóképes német vagy angol nyelvtudása van (írásban és szóban, napi kapcsolattartás az ügyfelekkel)
Önálló feladatmegoldásra képes, de szívesen dolgozik csapatban is
Folyamatorientált szemléletmód, ügyfélcentrikusság jellemzi
Kiváló problémafelismerő- és megoldó készség, illetve proaktivitás jellemző Önre
Analitikus gondolkodásmódú, megbízható személyiség
Kiválóan képes kommunikálni, jól tűri a stresszt
Rugalmas, terhelhető
Előnyt jelent:
Fejlesztési koordinátori tapasztalat
Linux környezet ismerete, Linuxos fejlesztői tapasztalat
Nagy vállalati környezetben szerzett munkatapasztalat
Scriptelési ismeretek pl.: Windows PowerShell, Bash, Ksh, Angular, Node JS, konténer technológiák
Adatbázisok ismerete pl.: MSSQL, Oracle
IT Security ismeretek
ITIL v3 vagy v4 módszertani ismeretek
Részletes magyar és német/angol nyelvű szakmai önéletrajz csatolását kérjük a pályázati laphoz.